I LOVE PARFUMS

….protože na vůni záleží

To je fráze, která mě provázela celý život. Parfémy a vůně všeho druhu miluji odjakživa. Vždy jsem se jimi obklopovala a zajímala až jsem se jednoho dne rozhodla, že nechci, aby byli jen mou vášní a koníčkem.
 
Po několika kurzech ve Francii a Itálii jsem hledala tu pravou laboratoř, která mi umí dát to co chci – kvalitu za rozumné ceny ve formě stáčených parfémů a plnitelných flakonů, s co nejvíce přírodních a vonných esencí.
 
A to nás odlišuje od většiny podobných parfumerií. Vyzkoušejte a přesvědčte se sami v kamenné prodejně Praha Nusle nebo na eshopu. ❤

HARMONIE PŘÍRODNÍCH PRODUKTŮ

Naše parfémy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní esence a rostlinného alkoholu, proto mají dlouhou výdrž, úžasnou vůni a co jistě potěší za skvělé ceny! Chtěli bychom podotknout, že názvy a značky na tomto webu se používají pouze pro popisné účely a identifikaci podobných vůní, nikoli pro imitaci značky.

Naše ekvivalentní parfémy jsou vyrobeny v Evropě! Nejsou to padělky, ale parfémy které věrně odrážejí nejslavnější vůně v jednoduchém balení a super kvalitě, kterou si může dopřát každý a do které se jistě zamilujete tak jako My :)!